27 Mart 2013

Garanti Bankası Sürekli Rahatsız Ediliyorum!

Kullanmış olduğum krediyle ilgili iş değişikliğinden dolayı ödemelerimi 1 ay gecikmeli yapıyorum daha öncede kendilerine bildirmiştim ödemelerimi anca bu şekilde yapabileceğim diye, ama sürekli arayıp ne zaman ödeme yapacaksınız diye soruyorlar, ayrıca 27. 03. 2013 saat 15:24 te arayan callcenter görevlisi telefonumu açtığımda yanındaki arkadaşıyla konuşuyordu sesimi duyar duymaz suratıma kapattı.

Tekrar dönüş yaptım oraya hat kesildi diye not alınmış koskoca bankanın bu kadar basit collecktorlarla çalışması bence mantıksız. Başka bankalarla da çalışıyorum onlarda da ödemelerim gecikmesine rağmen arayıp taciz etmiyorlar. Garanti bankasına yakıştıramadım bundan sonra onlarla çalışmayacağım.

Özgür 39 Okunma

Cevaplar

  • Özgür27 Mart 2013

    Beni arayan numara 216 5799088. ben bu şikayeti oluşturduktan yarım saat sonra 4440333 den arandım bende şikayetimle ilgili özürdilemek için arandım sandım, yine aynı şey ne zaman ödeyeceksiniz diyolar. yazıklar olsun garanti bankası

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön