21 Ekim 2014

Garanti Bankası Sürekli Gelen Telefon!

21.10.2014 tarihinde sabah saatlerinde Garanti Bankası tarafından aradılar. Kendilerine yoğun çalıştığımı ve 18:00'dan sonra aramalarını söyledim. Gün İçerisinde 8 kez daha aradılar ve kendilerine tekrar akşam aramalarını söyledim. Son aradıklarında artık bir daha hiçbir şekilde aramamalarını bir daha Garanti Bankası'yla çalışmayacağımı beyan ettim.

Özel sektörde bir fabrikada insan kaynaklarıyım, benim 10 dakikam bile değerli olmasına rağmen 1 saatimi bu boş telefonlarla harcadım. İnsanları bu kadar taciz etmemeleri gerekiyor. İş kaybından dolayı hukuki işlem başlatsak yeridir.

Ufuk 391 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ekim 2014

    Müşterimiz Ufuk T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön