20 Haziran 2013

Garanti Bankası Sürekli Bilgilendirme SMS'i Gönderiliyor!

Bankanız ile tüm bağlantıyı kestiğime dair 31 Mayıs 2013 Tarihinde Dinar/Afyon'a şubeniz aracılığıyla bir dilekçe vererek sonlandırdım ama telefonuma mesaj geliyor halen, 444 0 333'dan ulaşamıyorum müşteri hizmetlerinizdeki bir kişiyle o kadar sorgu sualden sonra halen bir kişiyle görüşemiyorum.

Dinar şubenizdeki personeliniz bu işlemi müşteri hizmetlerinden yapabileceğimi söylemişti ancak hesap no müşteri no vb. herşeyi iptal ettirdiğim için o uzun süren, sonu hep sonuçsuz olan telefon arayamamalarımdır. Lütfen herhangi bir şekilde telefon numarama ve e-posta adresime mesaj göndermenizi istemiyorum bankanız ilan formu şuan işlem gerçekleştiremiyoruz diyor. Dilekçede de belirttim.

Abdullah 59 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 24 Haziran 2013

    İlla ki buraya yazılınca çözüm üretildi görünüyor, bakalım tekrar mesaj gelecek mi?!

  • Abdullah 21 Haziran 2013

    Garanti Bankası'ndan gelen e-postadaki açıklama: "Talebiniz doğrultusunda, kampanyalarımızla ilgili sizinle iletişime geçilmemesi için gerekli tanımlamaları gerçekleştirdik. Bu tanımlamalar, 1-3 iş günü arasında aktif hale gelecektir. Yasal gönderimlerin ve varsa tanımlı bilgilendirmelerin (ekstre vb.) size gönderilmeye devam edeceğini belirtmek isteriz." Teşekkürler Ancak şikayete vermiş olduğunuz cevapta yazdığınızın aksine bankanız müşterisi olmadığımı tekrar etmek isterim lütfen..

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Haziran 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön