24 Ocak 2014

Garanti Bankası Sürekli Asılsız Mesajlar Gönderiyor!

Daha önce Garanti Bankası paracard kullanıcısı idim ancak kredi kartım yoktu. Yaklaşık 6 aydır Garanti Bankası'ndan gecikmeli borcunuzu ödeyin, borcunuzu ödemezseniz yasal takibe girecektir. Gecikmeli borcunuzu ödemelisiniz ve en son olarak da tüm uyarılara rağmen borcunuzu ödemediniz gönderilen ihbarın ödeme süresi dolmadan hemen bilgi için yasal takip aktarım servisini arayınız 02124606107 diye mesaj geldi.

Şubeye başvuruyorum ne telefon numarası üzerine nede TC kimlik numaram üstüne borç gözükmüyor. Şube görevlisi bana bunu herkese yapıyorlar dedi ama bıktım artık günde her gün en az 1 mesaj alıyorum. Numarayı aradığımda ise garanti avukatlık bürosu çıkıyor ben bu işten hiçbir şey anlamadım bu işten!

Oğuzhan 1.094 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Oğuzhan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön