16 Aralık 2014

Garanti Bankası Sürekli Arıyor.

Borcumuz var diye bir insan 1 gün içerisinde 10 defa telefonla 3 defa maille taciz edilir mi? Demeyin Garanti Bankası acından ölmüş vatandaş para yatırmıyor diye arıyor hey Garanti "para olsa ben seni konuştururmuyum" şu borcum bitsin size selam veren insan değil.!

"Ayrıca bankanın gişeleri ve müşteri hizmetlerinin tamamı diyorum neden borcun olduğundan ses tonları bile kaba, şikayet etmek için aradım aradığım kişi hepsine taş çıkarttı". A***'ta borcum var Garanti'nin 10 katı adamlar 1 kere mail atıyor, ondan sonra kesinlikle ne arama ne sorma yok. Durumu olmayandan anlıyorlar.

Nurhamin 256 Okunma

Cevaplar

  • Nurhamin17 Aralık 2014

    Beni Garanti bankası herhangi bir şekilde aramasın kardeşim banka ile muhattap olmak istemiyorum yeminle soğuttunuz ve soğudum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Nurhamin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön