26 Temmuz 2014

Garanti Bankası Sürekli Arıyor.

Yaa istemiyorum yaa limit artırımıda istemiyorum kredi de istemiyorum yaa, aramayın arkadaşım yaa günde 10 kere aramayın beni yaaa. Valla bıktım arkadaş aramayın arkadaşım beni yaaa. 4440333 numarasını görmekten bıktım yaa. Aramayın beni aramayınnn. İnsanları rahatsız etmeye hakkınız yok arkadaş.

Katrilyonluk banka da olsanız bana ne. Umurumda değilsiniz. Bana ne faydanız var arkadaşım. İnsanları rahatsız etmekten başka birşey değil bu yaa. Her gün 10 defa arıyorsunuz.. ayıp arkadaşım ayıp. Bir hayatımız var yaşantımız var özel hayatımız var. Kabalık bu yaptığınız yaa bıktım arkadaş bıktım bıktım. Aramayın benii aramayın, aramayııııııııııııınn!

Gs 287 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Temmuz 2014

    Müşterimiz Emrullah Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön