Garanti Bankası Sürekli Arıyor

Selahattin A. |

5079*** ismime kayıtlı kullandığım hattımdır. İsim benzerliğinden dolayı Garanti Bankası ile çalışan Z*** G. avukatlık bürosundan sürekli arama almaktayım durumdan çok rahatsızım G**** B. müşteri hizmetlerini arıyorum ancak uzun süre bekliyorum ulaşamıyorum. Beni arayan avukata yanlış numara dediğim halde avukat N*** hanım iddia ile benim kendi hattımdan A*** A. diye biri ile görüştüğünü belirtiyor. Durumdan çok şikayetçiyim çözümlenmediği sürece tüm hukuki haklarıma başvuru yapacağım. Gereğinin yapılmasını ve bana bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selahattin A.
  27 Mart
  15:17

  ilkkontakta çozüm daha iyi olurdu...

 • 04 Şubat
  09:53

  Müşterimiz Sn. Selahattin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş