Garanti Bankası Sürekli Arıyor!

Göknur Gökçek Y. |

Garanti Bankasına olan 330 TL kadar tüketici kredisi borcu 1 ay gecikmeye girdiği için en az 50 defa arayıp tekrar tekrar ne zaman ödeyeceğimi sordular kanuni olarak 2 ay ödememem halinde yasal işlem başlatabileceklerini belirterek beni bir daha rahatsız etmemelerini belirttim. Acaba garanti bankasının sistemlerinde müşteriyi daha önce arayarak uyarıda bulundukları yazmıyor mu ? Sırf küçük bir rakam bir ay gecikmeye girdi diye neden bir müşteri 50 defa aranıp taciz edilir. Bankayı kınıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göknur Gökçek Y.
  15 Ocak
  09:53

  Tarafımla iletişime geçilmedi sorun tekrarlandı bankadaki tüm hesaplarımı kapatıp bir daha da kesinlikle çalışmayacağımı bildiririm.

 • 09 Ocak
  11:58

  Müşterimiz Sn. Göknur Gökçek Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş