09 Ocak 2014

Garanti Bankası Sürekli Arıyor!

Garanti Bankasına olan 330 TL kadar tüketici kredisi borcu 1 ay gecikmeye girdiği için en az 50 defa arayıp tekrar tekrar ne zaman ödeyeceğimi sordular kanuni olarak 2 ay ödememem halinde yasal işlem başlatabileceklerini belirterek beni bir daha rahatsız etmemelerini belirttim. Acaba garanti bankasının sistemlerinde müşteriyi daha önce arayarak uyarıda bulundukları yazmıyor mu ? Sırf küçük bir rakam bir ay gecikmeye girdi diye neden bir müşteri 50 defa aranıp taciz edilir. Bankayı kınıyorum.

Göknur 52 Okunma

Cevaplar

  • Göknur15 Ocak 2014

    Tarafımla iletişime geçilmedi sorun tekrarlandı bankadaki tüm hesaplarımı kapatıp bir daha da kesinlikle çalışmayacağımı bildiririm.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Göknur Gökçek Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön