15 Mart 2013

Garanti Bankası Sürekli Arıyor!

Garanti bankası Bjk bonus kredi kartım vardı. 4 ay önce çalıştığım yerden ayrıldım 1 ay boşta gezdim sonra tekrar işe girdim Garanti haricinde diğer bankalarda kredide de kredi kartlarım var her neyse ödemelerim işten çıktığım için gecikti Garanti geç kaldığım ilk günden aramaya başladı. Bu ay da gecikme yaşadım bugüne kadar mailler mesajlar aramalar yaptılar. 09:28 aradılar konuşamadım 10:29'da aradılar konuşamadım geri dönüş yaptım 25 martta ödeme yapacağımı ve aramamalarını istedim ve 11:44'de 02124785*** no'lu numaradan M*** diye bir insan sesine sahip varlık aradı ve aramayın artık dedim. Bana siz gecikmeye devam edin ben her gün arayacağım dedi bu nasıl bankacılık.

Mücahit 302 Okunma

Cevaplar

  • Mücahit15 Mart 2013

    verdiğiniz cevap cevap mı şimdi herkesi hatırlatma amacıyla arıyorlarmış! iyi ki söylediniz bende halimi hatırımı sormak için aradınız sanmıştım! benim derdim o verdiğim numaradan kendine mehmet diyen kişinin arayıp saçma sapan konuşması ben aramayın konuştum 25 nde ödeyecem dememe rağmen borcunuzu ödemezseniz ben her gün arayacam sizi diye gevşek gevşek konuşması kim veriyor insanın sinirini alt üst etme hakkını bunlara buna da cevap verin her türlü platformda garanti bankası ile ilgili kötü deneyimlerimi de paylaşacam tavsiye etmeyecem uzak durun diyecem siz daha çalışanlarınıza nasıl konuşulacağını öğretemiyorsunuz bankacılık nasıl yapacaksınız?

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön