Garanti Bankası Sürekli Arayıp Rahatsız Ediyorlar.

Lütfiye D. |

Garanti Bankası 1 haftadır telefon bankacılığıyla beni resmen psikolojik taciz ediyor. Kredi kartımın asgari ödemesini bu ay sıkışık olduğum için yapamadım 1 haftadır sabah 09 dan başlayarak günde 8 kere arıyorlar.

Açtığımda parayı bulup buluşturup ödeme yapmaya zorluyorlar. Bugün aynı anda hem cep telefonumdan hem de ev telefonumdan arandım. Aynı numaranın iş yerimi bile aramış. Onun üstüne 2 kez daha her seferinde farklı bir müşteri temsilcisi arıyor hepsi aynı şeyleri söylüyor.

Günlerden öyle bir baskı yaptılar ki moralim çökmüş durumda. En kısa zamanda borcu ödeyip kredi kartımı kapatıyorum. Bir daha asla Garanti Bankası ile çalışmayacağım. Ve tahsilat biriminin yaptığı bu psikolojik tacizi herkese anlatacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  09:26

  Müşterimiz Lütfiye D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş