03 Şubat 2014

Garanti Bankası Sürekli Arayarak Rahatsız Ediyor.

Sadece bugün 5 kere 444 0 333 numarası tarafından arandım kredi kartı için. Telefondaki metin de özet olarak şu şekilde, "Kredi kartı almak istiyorsanız 1'e, yeniden dinlemek için 2'ye tıklayınız". Yani sevgili Garanti Bankası bize reddetme seçeneğini de sunmamakta, ya alacağız ya alacağız.

Şubedeki müşteri temsilcisine bu aramaları nasıl durdururuz diye sorduğumda ise pervazsızca 'durduramazsınız' cevabı almam da cabası. Garanti Bankası'nın bu telefon tacizlerini durdurmasını istiyorum!

Fatih 91 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Fatih Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön