01 Eylül 2014

Garanti Bankası Sürekli Arayarak Rahatsız Ediyor.

Garanti Bankası'ndan kullanmış olduğum krediyi yaklaşık sorunsuz olarak 15 ay ödedi . 16. ayda ise ekonomik sıkıntıdan dolayı Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile görüşerek bir ay gecikmeli ödemeye başladım. Bir ay geç bitmesini talep ettim. Müşteri hizmetleri temsilcisi bunun her hangi bir sorun teşkil etmeyeceğini söyleseler de her gün beni arayıp rahatsız etmektedirler.

Ben ise her gün durumu tekrar tekrar her aradıklarında belirttim. Bugün saat 11:30'da beni
2123114133 no'lu telden arayan arkadaş benim kendisiyle sen diye telefonla konuştum diye resmen suratıma kapattı, sorunumu dinlemedi ve gereksiz yere beni her gün arıyorlar.

Uğur 399 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimiz Uğur C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön