Yeşim B. Teşekkür Mesajı

HARİKA

Garanti Bankası Şüpheli İşlem Hakkında Bilgi İstiyorum.

Yeşim B. |

Geziloji'den 28.08.2014 tarihinde Kurban Bayramı için Kıbrıs'a iki kişilik rezervasyon yaptırdık. İlk etapta kredi kartından 1,800 TL bakiye çekilemedi. Bize döneceklerini söyleyip telefonu kapattılar. Haber vermeden ve geri dönüş yapmadan karttan parayı tahsil etmişler. Biz de yoğunluktan dönemediklerini düşünüp, netten bakiye için taksit yaptırdık.

O arada firmayı araştırdığımızda bir çok şikayet olduğunu gördük. Firmanın adresi sahte ve telefonları açılmamaktadır. Kıbrıs'daki oteli aradığımızda ismimize kayıt olmadığını öğrendik. Tursab'a da yazı yazdık. Garanti Bankası'na bu şikayetleri bildirdiğimizde bize '45 gün sonra' döneceklerini söylüyorlar. (31***434 Müşteri). Acil olarak cevap bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yeşim B.
  23 Ekim
  17:07

  HARİKA

 • 02 Eylül
  11:35

  Müşterimiz Yeşim B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş