07 Şubat 2015

Garanti Bankası Şubeye Gitmem İçin İnternet Bankacılığımı Engellediler.

Tüm bilgilerimin doğru olmasına rağmen sürekli olarak bilgi güncellemesi yapmamı istiyorlardı ne yalan söyleyeyim üşeniyorum ve de çok az vaktim var bununla ilgilenmek için. Arkadaşlar usanmadan ve üşenmeden gitmem için İnternet bankacılığımı engellediler.

Evet başardılar gideceğim ama tüm hesaplarımı ve kredi kartlarını kapatmak için. Böyle bir iş anlayışı olan bankayla çalışmamın anlamı yok, 90' da yaşamıyoruz. Teknoloji dünyasındayız siz interaktif çözümler üretemiyorsanız sizin sıkıntınız Garanti Bankası.

Nurettin 453 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Nurettin G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön