Garanti Bankası Şubesinden Hesabımı Kapatamadım!

Yavuz T. |

Taksim'deki şubede tüm hesaplarımı kapatmak istediğimi, Miles&Smiles kredi kartımı ise platin karta yükseltmek istediğimi belirttim. Talebimle ilgili hesapların numaralarını tek tek yazarak
imzaladım ve kapatma talebimi ilettim. Buna rağmen henüz hesaplarımın kapanmadığını hatta yine aylık ücret kesildiğini gördüm.

Konuyla ilgili Garanti Bankası çağrı merkezini aradığımda kendilerinin iptal talebini görmediklerini ve yeniden şubeye gitmem gerektiğini belirttiler. Ayrıca gittiğim şube Taksim'deydi ancak karşı karşıya 2 şube olduğundan benim işlem yaptığım şubenin hangisi olduğunu adresini bile
veremediler. Web üzerinde şikayet formu var ama şikayet edilemiyor, ilginç uygulama!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  10:05

  Müşterimiz Sn. Yavuz T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş