Garanti Bankası Şubesi Kredi Kartı Satarken Yanlış Bilgi Veriyor!

Ömer Ö. |

2 ay önce maaş müşterisi olarak Garanti Bankası'na geçiş yaptım. Şubede maaş müşterisi olduğum için birçok ücretin benden alınmayacağını belirttiler ve bu şekilde Miles & Smiles kredi kartı başvurusu da aldılar. Hatta hiç ihtiyacım olmamasına rağmen "daha çok puan kazandırıyor, yanınızda bulunsun, zaten size bir masrafı yok" diyerek Amex ek kart da çıkarıldı.

Şimdi ekstreme baktığımda ana kart için 80TL Amex için 40 TL aidat ücreti gördüm. Satana kadar her yol mubah zihniyetiyle beni açıkça yanıltan Garanti Bankası'nı kınıyorum. Eğer çok uğraştırmayacaksa tüketici hakem heyetine şikayette bulunacağım ve ayrıca kartlarım iptali konusunda talimat verdim, eski bankamı kullanmaya devam edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  18:01

  Müşterimiz Sn. Ömer Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş