19 Ağustos 2015

Garanti Bankası Şubeler Hatalarını Kabul Etmiyor!

Tarafımıza gelen ihbarnamede 2 senet var birinin Süreyyapaşa şubesine diğerinin alakasız semt olan Şaşkınbakkal ödenmesi gerektiği belirtiliyor. Biz Süreyyapaşa şubesine 100 mt Şaşkınbakkal 10 km mesafedeyiz ayrıca Süreyyapaşa kurumsal müşterisiyiz. Hatayı düzeltmek üzere Şaşkınbakkal D**** hanımla Süreyyapaşa H**** hanımla görüşmeme rağmen hatayı kabul edip düzeltmeleri yönünde bana yardımcı olmadılar.

Haklı müşteri hattı 5 TL senet başı ödeyerek Şaşkınbakkal kadar gitmeden senet Süreyyapaşa ödeyebileceğimi söyledi. Anladım ki 5 TL almak için bu hata planlı olarak yapılıyor.
Senet No: 2000029010519 30.8

Nezih 1.145 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Nezih U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön