30 Mart 2013

Garanti Bankası Şube Telefonlara Cevap Vermiyor!

Galiba kredilerdeki dosya masrafları iade alınabiliyormuş 2011 yılında çektiğim kredinin dosya masraflarını öğrenebilmek için bankayı aradım şube mi malesef 10 kere aramama rağmen bir tane müşteri temsilcisi telefona bakmadı Ankara Anafartalar şubesi şube kodu 711 ben bu şubenin ilgisizliğinden şikayetçiyim telefona madem bakmıyorsunuz o zaman niçin telefon alıyorsunuz haksız mıyım en azından sadece o telefonlara bakacak bir personeli oraya yerleştirebilirsiniz bir kere olur açmazsın 2 kere olur anlarım 3 de hadi neyse de 10 kerede açmazsan olmaz zaten ne zaman açsak telefon ulaşamıyoruz idare eksikliği mevcuttur şubede gereken uyarı yapılsın.

Ali 32 Okunma

Cevaplar

  • Ali 17 Nisan 2013

    hiçbir geri dönüş olmamısıtr kaç aydır ve halen aynı şube aynı şekilde telefonlara bakmıyor telefon sekreteri kaydınız alındı size geri dönüş yapılcak diyor yapılmıyor resmen sahtekarlık insanları kandırmaya teşviktir bu yaptığınız aranacak diyorsa arıyacak arkadas insanların vaktini çalıyorsunuz resmen halen arıyacak banka halen bir özür dileyecek sorumluları göreve davet ediyorum !

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön