22 Ocak 2014

Garanti Bankası Şube Personelinin İlgisizliğinden Şikayetçiyim!

Garanti Bankası Ümraniye Şubesinden M****** Bey; Mağduriyetim hakkında yardımcı olacağını ve 1 hafta içinde bilgi döneceğini söyledi 13 ocaktan beri bekliyorum. Banka kendi müşterisine ulaşıp bilgi veremiyor.

Hasanpaşa Şubesi tamamen ilgisiz kalıyor personeli ve prosedürü ile. Çemenzar şubesi sorunum ile alakalı Hasanpaşa şubesine faks ve mail attığını söyledi ama Hasanpaşa şubesinde böyle bir bilgilendirme yok ve hiç dönüş olmadı.

Her zaman tek müşteri temsilcisi var ve insanlar beklemekten sıkılıp gidiyor. Ortada dolaşan bir
kadın var ne işe yaradığını bilmiyorum sadece insanın sinirlerini bozuyor. Yetkili diye bir sorun anlatıyorsunuz bana da oldu yapacak bir şey yok diyen bir kadın.

Ayla 88 Okunma

Cevaplar

  • Ayla 27 Ocak 2014

    dönüş yapılmıyor şikayetin ne sorulmuyor ne haklı müşter hattı nede bankanın çalışanları hepsi çok ilgisiz

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Ayla A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön