02 Eylül 2013

Garanti Bankası Şube Personeli İzinsiz E-Posta Değişikliği Yapmış!

29. 08. 2013 12:04 itibari ile Garanti Bankası Rize Merkez şubesinde, F. isimli banka çalışanı online işlemlerde kullandığım e-posta adresimi silmiş ve kendi "garanti. com. tr" uzantılı adresini eklemiştir.

Yaptığı işin sebebini sorduğumda, hesabıma ait hareketleri görüntüleyebilmek bahanesi ile bu değişikliği yaptığını ve bu işlemi yüzlerce müşteriye aynı şekilde uyguladığını da itiraf etmiştir.

Kendisine yüzlerce insanın bu durumu fark etmeyişinin yaptığı işin kanunsuz olduğu gerçeğini değiştirmeyeceğini ve hakkında yasal takip başlatacağımı belirttim. Şikâyetimin sebebi bu olayı diğer banka çalışanlarının da biliyor, yapıyor olması ve sebebini sorduğumuzda bize kızmaları.

Volkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 07 Eylül 2016

    O tarihten bu yana arayan, soran, özür dileyen olmadığı gibi ilgili personelin ve şube müdürünün sorumsuzluklarından ötürü cezalandırıldığı veya buna yakın herhangi bir haber de verilmemiştir. Konu Rize Garanti Bankası müşterilerinin para hareketlerinin izinsiz takip edilmesi anlamına gelmekte iken bu sessizliği ve umursamazlığı anlamak mümkün değil!

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Volkan Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön