06 Şubat 2014

Garanti Bankası Şube Personeli Hatasından Kredimi Kapatamadım

Garanti Bankası Sağmalcılar şubesinden çekmiş olduğumuz bir krediyi dün peşin ödeyerek kapatmak istedik. Fakat oradaki arkadaşınız parayı aktarıp şuan yoğunluk olduğunu gün içerisinden işlemi gerçekleştireceğini söyleyerek bizi gönderdi.

Bu işlemler saat 14:00 15:00 civarı olmasına rağmen kendisi bizi saat 18:30' da arayarak yatırdığımız paranın içinden bu ay ki krediyi çektiğini ve bu durumda kredi kapamanın bir sonraki aydan gerçekleşeceği sayıldığı için 120.00 TL fark doğduğunu söyledi.

Kendisinin yoğun olmasının bir müşteri olarak beni hiç ilgilendirmediğini sistemi ona göre ayarlayarak gereğini yapması gerektiğini söylememe rağmen takip etmek zorunda olmadığını söyledi. Hukuki sürece başvuracağım.

Sibel 71 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Sibel E.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön