Garanti Bankası Şube Personel Davranışı!

yagmurhakan |

Garanti Bankası Şirinyer şubesine her gittiğimizde 2 gişe çalışıyor. İçeride bekleyen 50-60 kişi olduğu halde. Gişede duran gözlüklü bayan çok sert davranıyor. Her gittiğimde kötü bir zamanındadır diyorum hepte onun gişesine denk geliyorum sonuçta biz müşteriyiz.

Çağrı merkezi deseniz tam fiyasko sesli sistem yapılmış o oraya öteki buraya aktardı 17 dakika bekledikten sonra kartımı almaktan vazgeçip kendi sayfasından şikayet yazdım. Gelen mail çok komikti. Sesli yanıt sistemimiz devre dedir size daha iyi hizmet vermek için yaptık.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Gişe İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  12:37

  Müşterimiz Sn. Yağmur K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş