27 Mayıs 2016

Garanti Bankası Şube Müdürünüzün Ve Çalışanların Davranışları Hakkında

Ankara Sincan Yaşar kemal şubesi maaş müşterisi iken bankanız çalışanlarınızın çalıştığım firmaya karşı ön yargılı ve kişisel düşmanlık yapmasından son derece rahatsız oldum. Banka müdürünüz şirketimiz önüne gelip size göstereceğim ''sizi sileceğim bankamızla çalışamayacaksınız'' şeklinde tehditler savurdu. Bunu ilk başta ciddiye almamıştık fakat genel müdürlük firma sahibimize genel müdürlüğünüz sizinle çalışmayacağız şeklinde beyanı müdürün amacına ulaştığını göstermekte.
Koskoca banka bir şube müdürü böyle bir kişisel düşmanlık yapması beni çok üzdü. Bankanızda bulunan hesaplarımın kapatılmasını rica ediyorum.

Yaşar 20 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön