Garanti Bankası Şube Müdürünün İlgisizliği!

Mehmet Okan K. |

Şirketimiz kurduğumuz tarih itibari ile uzaklığı bize 500 m kadar olan Garanti Bankası Tuzla Organize Sanayi Bölgesi şubesinde numaralı bir hesap açtık ve bu hesap numarası ile birlikte ilgili banka ile çalışmaya başladık, tüm faturalarımıza da bu hesap ve iban numarasını bastırdık, lakin bize sorulmadan şube değişikliği yapılmış yeni hesabımıza da diğer hesap numarası tanımlanmış. Kısaca tüm işlemlerimizi internetten yaptığımız için fark edemedik, ne zaman faturalarımızla ilgili bedeller yatmayınca bunu anladık ve tekrar şubemizi değiştirdiler ama iban da değişti ha bir de akıl veriyorlar kaşe bastırın faturalarınıza basın şube müdürü tam anlamıyla ilgisiz bugün hesabı kapadım ne yapayım?

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Okan K.
  05 Nisan
  15:29

  Buraya şikayet olunca ne oluyor biliyor musunuz? Hemen telefon ile arıyorlar sizi hemen arayacağız biz şöyleyiz böyleyiz diyorlar ama gene aynı tas aynı hamam

 • 30 Mart
  15:56

  Müşterimiz Sn. Mehmet Okan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş