Garanti Bankası Şube Hizmet Vermiyor.

Mehmet S. |

Garanti Bankası'nın eski müşterilerine çıkardığı hesap işletim ücretlerine şahit oldum. Bu nedenle şu an kullanmadığım İstanbul/Cağaloğlu şubesinde açtırmış olduğum hesabımla ilgili yine bu şubeyi aradım hesabımla ilgili bilgi istedim. Şubeye en az 3 kere telefon ettim. Şube çalışanları kendilerinde hesabı görebilmek için şifre olmadığını bu nedenle D. Bey diye bir şahsın yardımcı olacağını onunla görüşmem gerektiğini bildirdiler. Ancak D. Beye ulaşmak ne mümkün. Tekrar arayıp kendisine bir türlü ulaşamadığımı telefonu açan şube çalışanına söyledim iletişim numaramı verdim bana ulaşsın o zaman dedim. Üzerinden en az 15 gün geçmiştir hala bir dönüş yok. Bu nasıl hizmet!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet S.
  01 Ekim
  16:15

  şikayetimi 01 eylül de yaptım 01 ekim oldu hala garanti bankasından bir hareket yok. Cevap vermeme konusunda daha ne kadar ilgisiz davranılacak merak ediyorum.

 • 01 Eylül
  09:27

  Müşterimiz Mehmet S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş