Garanti Bankası Şube Çok İlgisiz!

Mehmet Emin O. |

25.11.2015 Çarşamba güne ismini bile kullanmaktan sıkıntı yaptığım Garanti Bankası Şanlıurfa şubesine gittim. Eşimin kredi kartı kapalıydı, kimlik bilgilerindeki hata yüzünden illa şubeye gitmemiz gerekiyormuş. Gittik oradaki müşteri temsilcisi eşimin kimlik bilgilerini aldı, 15 dk'ya kadar güncellenir dedi. Geri 50 km yolu döndük 3 gündür hala işleme almamışlar. Eşim hamile, düşük tehlikesi olduğu için seyahat yasağı var, buna rağmen gittik ve kimse ilgilenmiyor, ne şube ne genel müdürlük. Kartı şimdi iptal edecek eşim, Şanlıurfa şubesi yüzünden. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Emin O.
  02 Aralık
  09:30

  25.11.2015 Çarşamba güne ismini bile kullanmaktan sıkıntı yaptığım Garanti Bankası Şanlıurfa şubesine gittim. Eşimin kredi kartı kapalıydı, kimlik bilgilerindeki hata yüzünden illa şubeye gitmemiz gerekiyormuş. Gittik oradaki müşteri temsilcisi eşimin kimlik bilgilerini aldı, 15 dk'ya kadar güncellenir dedi. Geri 50 km yolu döndük 3 gündür hala işleme almamışlar. Eşim hamile, düşük tehlikesi olduğu için seyahat yasağı var, buna rağmen gittik ve kimse ilgilenmiyor, ne şube ne genel müdürlük. Kartı şimdi iptal edecek eşim, şanlıurfa şubesi yüzünden. Müşteri memnuniyeti sıfır. Ve hala da sorun çözülmüş değil bir hafta oldu yazıklar olsun

 • 28 Kasım
  13:25

  Müşterimiz Sn. Mehmet O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş