Garanti Bankası Sözünü Tutmuyor.

Gökcan Ç. |

Garanti Bankası 89 tl aidat ücreti kesti, iadesini istediğimde 40 tl yükleyebileceklerini söylediler.Kartı alırken arayın iade ederiz dediler.4440338 haklı müşteri hattını aradım onlarda bu olaya istinaden 60 tl bonus daha yükleyeceklerini söylediler.40+20 olarak yüklenmiş çünkü artık yılda en fazla 60 tl
bonus yüklenebiliyormuş.

Geçen sene kestikleri aidat ücretinin hepsini 79 veya 89 tl idi. Hepsini iade ettiler.Şimdi yıllık bonus hakkını 60 tl ile sınırlamış.Banka temsilcileri beni kandırdı.Konuşmaların dinlenmesini istedim eğer böyle bir söz verildiyse düzelecek ücret iade edilecek denildi.Şimdi de konuşmalardan bir şey çıkmaz boşuna dinletmeyin diyorlar.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökcan Ç.
  01 Temmuz
  17:01

  Bu konuda benimle hiçbir banka çalışanı iletişeme geçmedi, ben aradım sonunda bana geri iade ederiz dedikleri ücretin yasal kesinti olduğunu ve geri iade edilmiyecegini söylediler. Sözünde durmayan bankanın kartını kullanmaya gerek yok iptal ettirdim ve tüketici hakem heyetine başvurup paramı geri alıcağım. Daha sonra 5 defa arayıp 55 TL bonus yükleyelim diyorlar gerçekten komik. Garanti Bankası sözünü tutmadı kimseye tavaiye etmiyorum.

 • Gökcan Ç.
  21 Haziran
  15:57

  Hiçbir çözüm bulunmadı ve bu yıl 109 TL aidat kesmissiniz bende kartı kapattırdım. Telefonda iade eden arkadaşlarda yok ortada Garanti Bankası'na güvenimiz kalmadı.

 • Gökcan Ç.
  24 Mayıs
  00:44

  Hiç kimse benimle iletişime geçmedi

 • 23 Mayıs
  09:40

  Müşterimiz Gökcan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş