06 Nisan 2013

Garanti Bankası Sözünde Durmuyor!

Her yer kampanyası dahilinde 50 tl ve üzeri 5 tl toplamda 25tl kampanyasına katıldım. Kampanya detaylarını defalarca okuyup tüm şartları yerine getirmeme rağmen 25tl bonusumu yatırmadılar. müşteri temsilcisiyle görüştüm herşeyin normal olduğunu yatması gerektiğini inceleneceğini söyledi.

Sonra araştırdım ki sanal kartla alışveriş yapan başkaları da aynı dertten muzdarip. Sanal karta vermiyorsunuz da neden yazdınız. bu bir yanıltmacadır. 25 tl de önemli değil öyle olsa 250 tl alışveriş yapıp bırakırdım alışverişim bin tl üzeridir. 1 ay olmadı kartımın şifresi aktif olalı. en hızlı soğuyacağım banka garanti olmaya aday. Gereken yapılmazsa kullanmayacağım bir daha ki kart ücreti gelmeden de kapatacağım.

Mehmet 73 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 13 Nisan 2013

  kartı kullanıma kapatmak için başvurdum.madem öyle garanti bendede böyle.gidip başka bankanın bonus özellikli kartını kullanırım en azından kampanyadan kazandıgım bonusu verirler.kapatmazsam 40 tl bonus vericeklermiş.boşver sen 40 tl bonusu önce hakkımı versene.

 • Mehmet 10 Nisan 2013

  hala sonuc yok.

 • Mehmet 08 Nisan 2013

  50 tl alışverişe 5 tl bonus toplamda 50 diyipte 25 olarak habersizce güncellenen kampanyaya katılmıstım. sanal kartların ve internet alışverişlerinin adı üstünde heryer olarak adlandırılıp aslında hiçde öyle olmayan kampanyadan bahsediyorum. 5 nisan itibariyle aynısı yapılan kampanyadan bahsediyorum. evet yüklemediler. 25 tl bonusumu yüklemediler. toplamda bin tl alışverişim var farklı günlerde kampanya günlerinde sanal kartla yapılan 5 alışveriş. 1 aylık garanti müşterisiyim. böyle sey görmedim. teşekkürler garanti I love bonus. 1 ay yeter mi size. 11ayda fiziki müşteriligim(kart kullanıma kapalı) devam eder taksitler bitince kampanyasının ardında durmayan banka ile çalışmayacagım.

 • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön