07 Temmuz 2015

Garanti Bankası SMS Yoluyla Rahatsız Ediliyorum!

Bankayla ilişkim olmadığı halde SMS yoluyla rahatsız edilmekteyim iptal edilmesi için neden ekstra çabalamak zorundayım bu banka için. Verilen numaradan SMS iptali de yapamadım çünkü Alo Garanti menüde öyle bir seçenek yok.

Mustafa 87 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa16 Temmuz 2015

    Şikayetin ardından ilgilenildi, hatta bir süre için çözüldü ancak bugün yine bu banka tarafından SMS tacizlerine maruz kaldım. Mesajda SMS almak istemiyorsanız ızınsız yazıp yollayın demesine rağmen tercihiniz kaydedilmemiştir diyo hala. Kısaca garanti ısrarla SMS ile rahatsız etmeye devam ediyor ve bu kadar basit bir sorunu çözemiyor. İşimiz gücümüz yok haftalık olarak ben bununla mı muhatap olacağım?

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Mustafa Şevki S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön