29 Temmuz 2013

Garanti Bankası Sms Ücreti!

Garanti Bankası cep telefonu faturam üzerinden 12. 50 TL ücret tahsil etti. Call Center'ı aradığımda 17 mesaj geldiğini, bu ay onun ücreti olduğunu söyledi görevli yani mesaj başına 74 kuruş para almış Garanti Bankası benden.

Turkcell bile SMS'ten bu kadar ücret almıyor. Servis sağlayıcı firma olduğu halde. Ayrıca çalışanlarınız bilgilendirme mesajlarının ücretini dahi bilmiyor ya da bilmemezlikten geliyor. BDDK üzerinden de aynı şikayeti yapacağım bilgileri olsun.

Atilla 1.139 Okunma

Cevaplar

 • Atilla 01 Ağustos 2013

  Üstü kapalı bilgiler kırk dereden su getirir nitelikte e ekstre gönderiminden ücret alan bir bankadan aksi beklenemez.

 • Atilla 30 Temmuz 2013

  Garanti Bankasının cevabı: " Para transfer uyarısı, Garanti Hatırlat, kampanya katılım smsleri ve diğer bilgilendirme hizmetlerimiz operetör tarifenize göre ücretlendirilmektedir." bu ücreti GARANTİ BANKASI MI ALIYOR YOKSA TURKCELL Mİ? Kimin tahsil ettiğini sormuyorum paranın kimin kasasına gittiğini soruyorum. Bu parayı Garanti bankası Turkcell üzerinden "Katma değerli servisler" adı altında alıyor. Mesaj başına 40 kuruşa yakın bir ücret alıyorsunuz ve bunu müşterilerinize söylemiyorsunuz. GARANTİ BANKASININ VERDİĞİ CEVAP TATMİN EDİCİ DEĞİLDİR.

 • Atilla 29 Temmuz 2013

  Garanti bankası call centarı müşterilerini yanlış bilgilendiriyor. Dün görüştüğüm garanti hattında ki müşteri temsilcisi bahsi geçen ücreti GARANTİ bankasının almadığını Bu ücreti TURKCELL'in aldığını söyledi biraz önce görüştüğüm Turkcell yetkilisi ise bahsi geçen ücreti kesinlikle kendilerinin almadığını katma değerli servisler adı altında GARANTİ BANKASININ tahsil ettiğini söyledi. Müşterilerinizi yanlış bilgilendiriyorsunuz.

 • Garanti Bankası Temsilcisi29 Temmuz 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön