Garanti Bankası Sms Ücreti!

Atilla S. |

Garanti Bankası cep telefonu faturam üzerinden 12. 50 TL ücret tahsil etti. Call Center'ı aradığımda 17 mesaj geldiğini, bu ay onun ücreti olduğunu söyledi görevli yani mesaj başına 74 kuruş para almış Garanti Bankası benden.

Turkcell bile SMS'ten bu kadar ücret almıyor. Servis sağlayıcı firma olduğu halde. Ayrıca çalışanlarınız bilgilendirme mesajlarının ücretini dahi bilmiyor ya da bilmemezlikten geliyor. BDDK üzerinden de aynı şikayeti yapacağım bilgileri olsun.

Etiketler :

SMS Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atilla S.
  01 Ağustos
  19:10

  Üstü kapalı bilgiler kırk dereden su getirir nitelikte e ekstre gönderiminden ücret alan bir bankadan aksi beklenemez.

 • Atilla S.
  30 Temmuz
  17:57

  Garanti Bankasının cevabı: "
  Para transfer uyarısı, Garanti Hatırlat, kampanya katılım smsleri ve diğer bilgilendirme hizmetlerimiz operetör tarifenize göre ücretlendirilmektedir."

  bu ücreti GARANTİ BANKASI MI ALIYOR YOKSA TURKCELL Mİ? Kimin tahsil ettiğini sormuyorum paranın kimin kasasına gittiğini soruyorum. Bu parayı Garanti bankası Turkcell üzerinden "Katma değerli servisler" adı altında alıyor. Mesaj başına 40 kuruşa yakın bir ücret alıyorsunuz ve bunu müşterilerinize söylemiyorsunuz. GARANTİ BANKASININ VERDİĞİ CEVAP TATMİN EDİCİ DEĞİLDİR.

 • Atilla S.
  29 Temmuz
  18:32

  Garanti bankası call centarı müşterilerini yanlış bilgilendiriyor. Dün görüştüğüm garanti hattında ki müşteri temsilcisi bahsi geçen ücreti GARANTİ bankasının almadığını Bu ücreti TURKCELL'in aldığını söyledi biraz önce görüştüğüm Turkcell yetkilisi ise bahsi geçen ücreti kesinlikle kendilerinin almadığını katma değerli servisler adı altında GARANTİ BANKASININ tahsil ettiğini söyledi. Müşterilerinizi yanlış bilgilendiriyorsunuz.

 • 29 Temmuz
  13:08

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.