15 Kasım 2013

Garanti Bankası Sms ile Extre Bildiriminde Kart Bilgileri Yanlış Geliyor!

Garanti Bankası'nın müşterilerine bilgilendirme göndermek için kullanmış olduğu 3340 SMS servisinden gelen ekstrede, kartlarımın bilgilerini birbirine karışmış olarak gördüm.

Durumu Alo Garanti'yi arayıp bildirdim. Cevap olarak "iki kartınızda Bonus ürünü olduğu için ikisinde de Bonus kart yazıyor" denildi.

Haklı müşteri hatlarını arayıp durumu bildirdiğimde "evet bir problem yaşanmış ve halen devam etmekte. Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili çalışmalar yapılacaktır." yanıtını aldım.

Kurumun iki servisi arasındaki iletişimsizlik, müşteri temsilcisinin haklıymış gibi beni terslemesine ve mazeret üretmesine sebep oldu. Bunlar kurumsal yapıya uymayan davranışlar. Kınıyorum.

Sezgin K. 89 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin K.19 Kasım 2013

    Eğer bir müşteri temsilcisinin bir konuda bilgisi yoksa, sırf bana cevap vermiş olmak için yanlış bilgi paylaşması doğru bir tutum değil. Öncelikli görev doğru bilgi vermek olmalı, doğru ya da yanlış herhangi bir bilgi vermek değil. Müşteri temsilcilerinin genelindeki tutum şu şekilde. Sen müşterisin hiçbişey bilmiyosun ben burda görevliyim ve herşeyi biliyorum. Sen bana muhtaçsın ben sana değil. Bu tutum değişmediği sürece şikayetlerle başınızı çok ağrıtırım.

  • Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimiz Sn. Sezgin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön