02 Nisan 2013

Garanti Bankası SMS Göndermesinden Sıkıldım!

Garanti Bankası Bonus ile ilgili günde cep telefonuma en az 5 mesaj gönderiyor. Artık bıktım lütfen bir kişi bana yardımcı olsun, yarın tüketici mahkemesine dava açmak için gidiyorum. Bıktım bu mesajlardan.Bir aklı selim kişi duysun sesimi Garantiden yoksa tüm hesaplarımı ve kredi kartlarımı da iptal edeceğim.

Bir müşteri bu kadar mı mutsuz edilir. Yeter Garanti Bonus yeter, ülkeyi terk edeceğim en sonunda. Artık Alışveriş yaparken inadına bonus kartımı kullanmıyorum rakip firmanın kartını kullanıyorum çünkü alışveriş yapınca mesajlar daha çok geliyor. Lütfen mesaj atmayın bana.

Ümit 53 Okunma

Cevaplar

  • Ümit17 Ocak 2014

    hiçbir bilgilendirme yapmadınız aynı tempo mesajlar geliyor. Gereksiz BONUS mesajlarını artık almak istemiyorum. Artık mahkemeye mi vermem gerekiyor. Bir talimat verin lütfen mesaj gelmesin bu kadar zor mu ? Mesaj atmayın artık bıktım be. Garanti bankası logosu, bankası bile artık görmek istemiyorum. Kredi kartlarımı da sonunda iptal edeceğim. Bu kadar soğutulur mu bir insan bankadan. Mesaj atmayın artık. Yılın 3 ayı yurtdışında yaşıyorum yüzlerce mesaj geliyor ve tüm mesajların parasını biz ödüyoruz. 1 mesaj daha gelirse mahkemeye verip tüm ücretlerin tazminini talep edeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön