Garanti Bankası Sipariş Teslim Edilmedi!

Penbe M. |

30 Aralık 2014 tarihinde Shop And Miles sitesinden Miles And Smiles kartımda bulunan milleri kullanarak alışveriş yaptım. Yoğunluktan dolayı siparişimin 2 Ocak 2015 tarihinde ele alınacağına dair bir mesaj alarak siparişimi tamamladım. Sipariş tarihinden bugüne kadar ne ürün elime ulaştı, ne de bu konu ile ilgili bir bilgilendirilme yapıldı.

Daha önce müşteri temsilcisini aradım hazırlanıyor en kısa sürede gönderilecektir dendi fakat yine herhangi bir teslimat yapılmadı. Bir süre sonra tekrar iletişime geçmek için müşteri temsilcisi olarak belirtilen mail adresine mail gönderdim fakat ona da herhangi bir dönüş yapılmadı.

Bugün itibarıyla hala ürün teslim edilmiş değildir.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  09:15

  Müşterimiz Sn. Penbe M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş

 • Penbe M.
  23 Ocak
  10:40

  Firmaya yazdığın son mailimde ücret ve puan iadesi talep ettim. İade etmek yerine ürünü göndermeyi tercih ettiler. İptal isteğimden önce neden ürünümün kargoya verilmediği konusunda bilgi verilmedi.