11 Kasım 2014

Garanti Bankası Şikayet Üzerine Arayıp Bilgi İstiyor.

Şikayetvar aracılığıyla, telefonuma gelen arama ve mesajlardan kurtulamadığımı dile getirmiştim. Hesaplarımı, kredi kartlarımı ve emeklilik hesabımı iptal ettirdiğim halde, defalarca telefonumun datadan silinmesini istediğim halde bankanın umursamadığından şikayet etmiştim.

Bu şikayet üzerine Haklı Müşteri Hattı tarafından aradım. Görevli, şikayetim üzerine aradığını söyledi ve bana annemin kızlık soyadını sordu. Ben de vermek istemedim. "Bankanız müşterisi değilim, telefonum datanızdan silinsin diyorum, hatta haykırıyorum. Siz kalkmış bilgi soruyorsunuz. dedim. Anlamadığım şey şu: Şikayet edilen banka. Şikayet edene soru soran da banka. Telefonumu silin.

İpek 221 Okunma

Cevaplar

  • İpek28 Kasım 2014

    Sorunum cozulmedi!

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. İpek U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön