Murat D. Teşekkür Mesajı

internet üzerinden yaptığım şikayetime 24 saat içine dönüş yatığınız için teşekkür ederim Arayıp ilgilendiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim

Garanti Bankası Şikayet Sonucu!

Murat D. |

Geçen hafta 30/09/2013 tarihinde Garanti Bankası telefon ile şikayet ve yazılı dilekçe şikayetime geri dönüş yapılmadı.

Konu: İstanbul Karaköy semtinde Karaköy ALPET benzin istasyonundan kredi kartı ile sigara almak istedim ve kredi kartına 0. 50 TL fark istendi ve civardaki diğer esnafında aynı şekilde fark aldığı bilgisini önce 4440338 numaralı telefonla bildirdim müşteri hizmetlerindeki bayan arkadaş kaydettiğini belirterek kapatmadan önce bant kaydı dinletti, bant kaydında yazılı şikayette bulunun dendi.

Karaköy Garanti Bankası'na yazılı dilekçemi teslim ettim. Şikayet kutusu görmediğim için güvenlik görevlisi şikayet müdüresi bir bayanla görüşüp elden teslim aldı (saat 14:00) sonuç?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat D.
  10 Ekim
  11:39

  internet üzerinden yaptığım şikayetime 24 saat içine dönüş yatığınız için teşekkür ederim Arayıp ilgilendiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim

 • 08 Ekim
  16:07

  Müşterimiz Sn. Murat D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş