23 Nisan 2013

Garanti Bankası Sigortamdan Yararlanamıyorum!

2011 yılından bu yana kredi kartı sigortasını ödedim. 13.03.2013 tarihinde firma tarafından tek taraflı fes ile işten çıkarıldım. İstenilen bütün evrakları temin ettim yolladım. Firmamı aramışlar ve
doğruluğunu teyit etmişler fakat 40 gün geçmesine rağmen hala sigortadan yararlanamıyorum. ayrıca sigorta yapılırken hiçbir şekilde bekleme süresinden bahsedilmedi.Haklarımı istiyorum ve sigorta ücretimin tarafıma ödenmesini istiyorum.

Kubilay 36 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

  • Kubilay24 Nisan 2013

    2011 yılından bu yana kredi kartı sigortasını ödedim. 13.03.2013 tarihinde firma tarafından tek taraflı fes ile işten çıkarıldım. İstenilen bütün evrakları temin ettim yolladım.Sigortadan yararlanmak için bütün evraklarım tamam ve engel bulunmamakta ayrıca Firmamı aramışlar ve doğruluğunu teyit etmişler fakat 40 gün geçmesine rağmen halen sigorta ödememi yapmıyorlar. Ödeme yapmamak için her yolu deniyorlar. ayrıca sigorta yapılırken hiçbir şekilde bekleme süresinden bahsedilmedi.Sigorta paramı acilen tarafıma ödeyiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön