Ruhi S. Teşekkür Mesajı

Çözümünüz için ve yapmış olduğunuz kesintinin iade işlemini yaptığınız için ve anlayışınızdan dolayı (Özcan bey)teşekkür ederim.

Garanti Bankası Sigorta Ücretini Ödememiş!

Ruhi S. |

Çekmiş olduğum kredinin sigorta ücreti olan 54.33 TL parayı her ay düzenli olarak EFT yaparak ödeme yaptığım halde, bu ay ödemenin yapılmadığını hesaplarımda görmekteyim. Neden ödeme yapılmadığının tarafıma ivedilikle cevap verilmesini ve aksaklığın derhal tarafınızdan düzeltilmesini ve herhangi bir gecikme nedeniyle karşılaşacağım mağduriyetin tarafınızdan karşılanmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sigorta İşlemleri Şube Otomatik Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ruhi S.
  15 Kasım
  12:48

  Çözümünüz için ve yapmış olduğunuz kesintinin iade işlemini yaptığınız için ve anlayışınızdan dolayı (Özcan bey)teşekkür ederim.

 • Ruhi S.
  07 Kasım
  15:46

  Hizmetlerinizden hiç memnun değilim,. Müşteri memnuniyetiniz 100 üzerinden 0 dır. Bilgilerinize

 • Ruhi S.
  07 Kasım
  15:45

  hala bir çözüm yok

 • Ruhi S.
  03 Kasım
  20:31

  Sizinle iletişime geçtim fakat hala bir çözüm bulunamadı. Bu konuda ivedikle işlem yapmanızı ve yardımcı olmanızı bekliyorum.

 • 31 Ekim
  11:13

  Müşterimiz Sn. Ruhi S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş