21 Ocak 2014

Garanti Bankası Sigorta Tazminatı Ödemesi

Garanti Bankası eşimin ölümü nedeniyle yapması gereken tazminatın ne zaman ödeneceği ile ilgili bilgi vermiyor. Kaç defa aradım, lütfen tarafıma dönüş yapılsın diye. İstenilen evraklarda bir sorun gözükmediğini fakat ödeme için sizinle irtibata geçeceklerini söylüyorlar. Fakat Tazminat biriminden halen bir dönüş yok.

İnsanları umursamıyorlar bile. Bu nasıl bir çalışma şeklidir? Şimdi şikayetimden sonra buraya müşteri ile görüşülmüştür diye not ta düşerler. Ben hakkım olanı istiyorum. Kimseden borç istemiyorum ki.

Özlem 95 Okunma

Cevaplar

  • Özlem'in Teşekkür Mesajı28 Ocak 2014

    İlgileri için Teşekkür ederim.

  • Özlem 22 Ocak 2014

    Garanti bankasından halen bir dönüş yapılmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Özlem U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön