Garanti Bankası Sigorta Şirketleriyle Anlaşmalı Olarak Mağdur Ediyor!

Tolga U. |

Arkadaşlar Garanti Bankası sigorta şirketleriyle anlaşmalı olarak müşterilerini mağdur ediyor. Hesabınızdaki paraları sigorta şirketleri kafalarına göre kesiyorlar. Bankada buna izin veriyor. Böyle şey olmaz demeyin sakin çünkü oluyor. Sonra ne mi oluyor hemen söyleyeyim, Euro Sigortayı arıyorsunuz, diyorlar ki; Garanti Bankası şubenizi arayınız, şubeyi arıyorsunuz, biz bu konuda size yardımcı olamayız deyip topu müşteri hizmetlerine atıyorlar.

Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz, diyorlar ki; bu konuda size yardımcı olamayız deyip (işin en ilginç yanı) müşteri hizmetleri de Euro Sigorta'ya bağlıyor. Müşteri hizmetlerinde 16:30'da konuştuğum S**** hanım benimle dalga geçti. Memnuniyet umurlarında değil...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  10:04

  Müşterimiz Sn. Tolga U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş