27 Ocak 2014

Garanti Bankası Sigorta İçin Yatan Paradan İşletim Ücreti Aldı.

Garanti Bankası'ndan kredi kullandım. Kredi hayat sigortası yenileme sebebiyle 9 ocak itibarı ile hesabıma 30 TL yatırdım. Daha sonra kredi hayat sigortası hesaba geç yattığı için iptal edilmiş. Gelen mesajda son tarih 9 ocak verilmiş ama kredi hayat sigortası yapılmamış.

2. yarı yıl hesap işletim ücreti olarak kesilmiş. Hesabımı kontrol ettiğimde bununla karşılaştım. Garanti Bankası bunu hep yapıyor. Bankayla irtibata geçtiğimde de pek bir şey değişmiyor ama artık bu bankayla artık çalışmayacağım bu açık. Lütfen hayat sigortamı yapsınlar kesilen paraya karşılık zaten her ay 3 TL fazladan hesapda para kalıyor. Neyin hesap işletim ücretini alıyorlar. Hesaba para yatıramıyoruz.

Nevin 52 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Nevin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön