06 Ocak 2014

Garanti Bankası Sesli Yanıt Sistemiyle Mağdur Ediyor!

Bugün işe gitmek için evden ayrılıp 2. dolmuşa binmek için aktarma yapacağım sırada cüzdanımı evde unuttuğumu fark ettim. Yanımda nakit olmadığı için Garanti Bankası'nın önüne gelip 4440333'ü aradım. Amacım kartsız nakit para çekebilmek için yardım istemekti fakat tam 4 kez arayıp toplamda 11 dakika beklememe rağmen müşteri temsilcisine bağlanamadım.

Sürekli başa yönlendirildim ve hiç bir işlem yapamadım. Bağlanamayacağımı anladığımda cep telefonumdan garanti internet bankacılığı üzerinden kendi adıma 20 lira havale ettim. Bu kez de havale ettiğim parayı alamadım! Telefonuma şifre bir türlü gelemedi ve sonunda işime 1,5 saatlik gecikmeyle varabildim. Bu nasıl bir çağrı merkezidir? Yakışıyor mu?

Umut 56 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Umut S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön