03 Temmuz 2015

Garanti Bankası Sebepsiz Limit Düşürülmesi!

9600 TL kredi kartı limitim 350 TL'ye düşürüldü, üstelik birde kartımı upgrade etmişler... Ne telefon bankacılığıyla, nede müşteri temsilcisinden nedeniyle ilgili bir şey alamadım. Ortalama aylık 5000 TL düzenli ödemem varken, halen limitin bu denli düşürülmesiyle ilgili hiçbir gerekçe henüz bildirilmedi. Günlerdir mali durumumun bu hale gelişiyle ilgili paranoyak düşünceler içerisindeyim ve halen tarafıma durumun bu hale gelmesiyle ilgili bir gerekçe gösterilmedi.

Tuncay 486 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay06 Temmuz 2015

    Mantık olarak, sizin gibi büyük ve işini iyi yapmaya çalışan bir kurumun, 9600₺lik bir limiti, sürekli düzenli ve zamanında ödeme yapan bir müşteriye (ortalama 5000₺ ve üstü...) daha ilk aramada gerekçelendirebilmeliydi. Limit düştü çünkü şu şu şu oldu... . Demelisiniz. Aksi halde bankanız, gişedeki ya da bankadaki herhangi biri tarafından, herhangi bir gerekçeyle, kişisel insiyatifle işlem yapıyor olduğunuz anlamına gelir. Demek ki siz bile henüz sebebini bilmiyorsunuz. Sizin yüzünüzden başka banka kredi kartlarımı kullanmaya başladım (Finansbank 18600₺ limitli). Oysa s&m kullanmak istiyorum. Bunu engelliyorsunuz. Neden? Haciz mi var? Vergi borcu mu? Bu bilinmezlikleri bana yaşatmayayın... .

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Tuncay A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön