26 Mayıs 2014

Garanti Bankası Sanatoryum Şubesi Personel Azlığı Bedelini Bize Ödetiyor!

Garanti Bankasından maaş hesabıma esnek limit açılabileceği SMS olarak geldi. Evime yakın Sanatoryum Şubesine gittim. Müşteri temsilcisi olarak 1 kişi çalışıyordu ve bankada 20'den fazla müşteri onu bekliyordu. Yaklaşık 1,5 saat sonra sıra bana geldi. İşlem için maaş hesabımın olduğu şubeye mail attığını söyleyerek beni 10 saniyede gönderdi.

Maaş hesabımın olduğu şubeyi aradım. Islak imza vermemi söylediler bankaya geri döndüm. Bahar Hanım ıslak imzalarımı aldı ve akşama giriş yapacağım diyerek beni gönderdi. Çarşamba günü gerçekleşen bu işlem 4 gün geçmesine rağmen hala sisteme girilmemiş görünüyor.

Ahmet 679 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Müşterimiz Ahmet Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön