07 Mayıs 2013

Garanti Bankası Sanal Kartımdaki Para Gitti!

Daha önceleri sorunsuz şekilde yaptığım işlem olan hesabımdan sanal kredi kartıma para aktarıp kullanıp geri kalanı sanal kredi kartımdan hesabıma aktarma işlemini yapıyordum. Fakat sanal kredi kartımda kalan 100 Tl yi hesabıma çekmek istediğimde işlem yapılamıyor lütfen sonra tekrar deneyin yazısını gördüm.

Bir iki denemeden sonra müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım. Görevli arkadaş sanal kredi kartınızı silersek oradaki paranın hesabıma otomatik geçeceğini söyledi ve onayımı alarak sildi ama para hesabıma geçmedi. Sonra durum üzerine işlem emri verdiğini en kısa sürede paranın hesabıma geçeceğini söyledi fakat cumartesiden beri beklemekteyim. Bu konuda çok mağdur oldum ..

Şakir 53 Okunma

Cevaplar

  • Şakir 08 Mayıs 2013

    Banka sabah müsait olmadığım saatlerde bana ulaştılar. Fakat dediğim gibi müsait olmadığım için cevap veremedim tekrar ulaşırlarsa sevinirim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön