Garanti Bankası Sanal Kart Puan Kullanımı!

Adem Anıl A. |

2016 Sevgililer Günü döneminde her 100 TL'ye 10 TL Bonus kampanyasına katılarak toplamda 200 TL üzeri alış veriş yaparak kampanya döneminde 20 TL Bonus kazandım. Ancak internet sitelerinden alışverişlerde sanal kartımı kullanarak alış veriş yaptığım için puanların 20 TL'si sanal karta aktarılmış.

Puanlarımı kullanmak istediğimde ise bir çok mağazada geçerli olmadığını öğrendim. Müşteri hizmetleriniz arayarak kampanyaya katılarak kazanmış olduğum puanlarımın ana karta aktarılmasını talep ettiğimde ise aktarım yapamadıklarını söylediler.

Müşteri hizmetlerinin yapmış olduğu açıklamaları yetersiz buluyorum ve Ana kart olmadan sanal kartta olamayacağından bu puanların asıl kartıma aktarılmasını ısrarla talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  09:45

  Müşterimiz Sn. Adem Anıl A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş