02 Mayıs 2014

Garanti Bankası Sanal Kart Başvuruma 1,5 Aydır Cevap Bekliyorum!

Garanti Bankası İstanbul Eminönü Şubenize 27 Mart 2014 günü sanal pos için başvuruda bulundum, halen gelişmeler hakkında bilgi alamadığım gibi şubeden bana verilen 2 telefondan da muhatabıma ulaşamıyorum. Web sitem ile alakalı tüm izinler depo finansman vs. sağlandı sadece bankanızın lütfederseniz sanal pos işlemlerini bekliyoruz.

Şubeden Z. Hanım ve E. Bey ile görüşmüştüm. İşlerimin yoğunluğu dolayısı ile her dk. gidip bankada kendilerini ziyaret etme şansım yok. Kaldı ki sorunumun bu şekilde çözüleceğine de olan inancım kalmadı. Bankanız yüzünden 1.5 aydır faaliyete geçemedim. Bu zararımı nasıl karşılamayı düşünüyorsunuz?

Orçun 317 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Müşterimiz Orçun A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön