07 Şubat 2014

Garanti Bankası Samsun Şubesinin İlgisizliği!

0 362 311 36 00 Telefon numarası aranarak, Samsun Garanti Bankası şubesine ait bir kartın durumu sorulmak istendi. Ancak 7. kez aradığımda bir yetkiliye ulaşabildim. Ulaştığımda ise yardımcı olunamadı. Neden şubelerde, gelen telefonlara cevap verebilecek personel yok?
Personel kısıtı varsa, neden yeni personel alımı yapılmıyor? Neden şubeleri aradığımızda, hiçbir soruya cevap alamıyoruz?

Garanti Bankası için eğitim vermek bu kadar zorlu bir süreç mi? Nedenlerin bir kısmı tabi ki bunlar, bu sorular bu şekilde uzar gider diye düşünüyorum.

Esra 143 Okunma

Cevaplar

  • Esra 11 Şubat 2014

    Şikayetim, firma tarafından değerlendirilmemiş ve her hangi bir arama almadım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz Esra M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön