22 Ocak 2014

Garanti Bankası Sadık Müşterilerinden Bile Ücret Kesiyor

Yıllardır müşterisi olduğum; vadeli,vadesiz hesap, kredi kartı, konut kredisi gibi çeşitli ürünlerini kullandığım faiz ve ödediğim komisyon tutarlarının maşallahı olan Garanti Bankası'nın, konut kredisi için açtıkları vadesiz hesaptan 4 yıldır hesap işletim ücreti ve kullandığım kredi kartından da 8 yıldır kart ücreti almaları, bu ücretlerin iadesi için genel müdürlüklerine mail atmama rağmen dönüş yapmamaları üzüntü verici.

Kesilen ücretlerin iadesini hesabımda görmek ve haberdar edilmek çok mu zor?

Fatih 82 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 20 Ocak 2016

  Tüketici hakem heyetine şikayet ettim Garanti Bankası'nı. Kart ücreti, hesap işletim ücreti, dosya masrafı konularında lehime haklı kararı çıktı ve iadesi için bankaya ve bana yazı gönderildi. Banka dosya masrafını geri iade etti. Kart ücreti ve hesap işletim ücreti için bana karşı dava açtı. şimdi de mail atmışlar bana hesap işletim ücreti muafiyetiniz var diye! Bu nasıl bir tezat. Bu kadar yıl ödedim muafiyet yoktu. Şimdi hem şu zamana kadar kestiğimizi ödemeyiz ama muaf da tutarız diyor sevgili banka. Anlayan bana da anlatsın!

 • Fatih 28 Ocak 2014

  GARANTİ BANKASI TARAFINDAN GÖNDERİLEN KREDİ KARTININ NE OLDUĞU VE KULLANIMININ NASIL YAPILDIĞI MAİLİ İLE KONUT KREDİSİ VERİRKEN KENDİ TAHSİLATLARI İÇİN AÇTIKLARI VADESİZ HESAP İÇİN TAHSİL ETTİKLERİ HESAP İŞLETİM ÜCRETİ KONUSUNDA NE KADAR HAKLI OLDUKLARI AÇIKLAMALARINI OKURKEN YÜZÜMDEKİ ACI GÜLÜMSEMEYİ KEŞKE HERKES GÖREBİLSEYDİ :) BU KREDİ KARTI KAPANIR KONUT KREDİSİDE BAŞKA BANKAYA TAŞINIR BU AY

 • Fatih 26 Ocak 2014

  OTOMATİK MESAJ ATIP ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ EN KISA ZAMANDA DÖNECEĞİZ DEMEK KİMSEYİ TATMİN ETMİYECEĞİ GİBİ BENİDE TATMİN ETMEZ.SORUN ÇOK ALENGİLLİ KOMPLEKS BİR SORUN DEĞİL. HESABA BAKIP BİZ BUNU ŞU ZAMANDA ÖDEYECEĞİZ YADA ÖDEMEYECEĞİZ DİYECEKLER.HE ÖDERİZ DERSELER KENDİLERİ KAZANIR HEM İLİŞKİMİ KOPARMAM HEMDE TAKDİR EDERİM.HE ÖDEMİYCEZ DERLERSE TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ VAR HEM PARAMI ALIRIM HEM HESABIMI TAŞIRIM HEMDE ÖMRÜ HAYATIM BOYUNCA NEGATİF REKLAM YAPARIM.

 • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimiz Fatih Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön