27 Şubat 2013

Garanti Bankası Sabah 6:29 Da Gönderilen SMS!

Eşim ve ben Garanti bankasının maaş müşterisiyiz. Aynı zamanda kullandığımız ve ödemesini düzenli yaptığımız kredilerimiz bulunuyor. Ocak ayı itibari ile sabah 06:29 da cep telefonlarımıza sms. gelmeye başladı. Kredi son ödeme tarihi ön bilgilendirme sms. i. Sabah uykudan uyanıp çalan telefonlara mı yanarsın. Önemli bir şey oldu korkusuna mı?Yoksa sabah sabah bölünen uykuya mı?

Memnun müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi bildirdiğimde şaka gibi genel bir uygulama olduğu anlatılıyor. Gönderilen sms ler Malezya saatine göre doğru olabilir fakat Türkiye saatine göre yanlış. İnsanın kişisel haklarını engelliyor. Kim ister sabah daha gün aydınlanmadan bankadan gelen sms i.

Nurşah 49 Okunma

Cevaplar

  • Nurşah28 Şubat 2013

    Tarafıma 1 gün sonra gönderilen mail pek anlamlı değil.Ben neden 2 aydır sabahın 6 sında cep telefonuma sms gönderiyorsunuz diye soruyorum.Cevap genel bilgilendirmedir şeklinde.Tabiki bilgilendirin ama Türkiye saatine göre sabahın 6 sında değil. Şikayetime yanıt aşağıdkai gibi.Sanki dalga geçiyorlar ; Kredinizin ya da kredi kartınızın son dönem ödemesinin gecikmesi durumunda, müşterilerimize bilgilendirme amaçlı, sms ve e-mail gönderimi yapılmakta olup, bankamız tarafından borcunuzun hatırlatılması amaçlı aramalar yapılmaktadır. Borcun ödenmesi durumunda gönderilen bilgilendirmeleri dikkate almayabilirsiniz. Detaylı bilgi için 444 0 333 Alo Garantı hattımız veya mesai saatleri içinde 212 410 90 00 numaralı hattımız ile görüşebilirsiniz.

  • Nurşah27 Şubat 2013

    Tarafıma iletilen mail bulunmamakta.Gelecek ay sabahın köründe yine sms ile uyanmak istemiyorum.Kampanya bilgilendirme mesajlarını almaya devam etmek isterimç

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön