01 Nisan 2015

Garanti Bankası Reklamlarına Maaş Müşterisiyiz Diye İmza!

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Garanti şubesi reklamlarına devletin 10 gün sonra yasaklama getireceği reklam mesajlarını yollaya bilmeleri için maaş müşterisiyiz diye açıklama yapmadan imzaya zorlama yaparak mecburmuşuz gibi imza almaya çalıştı.

Sonradan olayın iç yüzünü arkadaşım bana anlatınca tartıştım imza atmayı onaylamadım tartışma uzayınca imza formumu yırtıp attı. Arkadaşım imzasını yanlışlıkla imzaladı yardımcı olursanız sevinirim. Böylesine modern tefecilerin masum insanları yanıltmalarına müsaade etmeyin lütfen gereğinin yapılması için bilgilerinize arz ederim.

Yılmaz 276 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Yılmaz B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön